Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Список закріплених за суддями помічників суддів

 

п/п

 

П.І.Б судді

  Номер залу

П.І.Б помічника судді

Номер кабінету

Номер телефону

 

1

Булка Володимир Ігорович (зал № 2, корпус "А")

Гандера Мар'яна Василівна (каб. № 43, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

2

Матуляк Петро Ярославович (зал № 13, корпус "А")

Легінь Оксана Василівна (каб. № 35, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

3

Калашник Володимир Олександрович (зал № 6, корпус "А")

Попович Василь Васильович (каб. № 43, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

4

Шкіндер Павло Анатолійович (зал №12, корпус "А")

Бандурка Віталія Юріївна (каб. № 43, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

5

Фрич Марія Миколаївна (зал № 18, корпус "А")

Гавінська Людмила Дмитрівна (каб. № 34, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

6

Максимів Тетяна Володимирівна (зал № 19, корпус"А")

Матейко Ірина Вікторівна (каб. № 29, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

7

Фанда Оксана Михайлівна (зал № 17, корпус "А")

Кудлейчук Оксана Василівна (каб. № 35, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

8

Валєєва Талія Емірівна 

 

(0342) 55-94-88

9

Гриняк Богдан Павлович (зал № 5, корпус "А")

Дейчаківська Ольга Степанівна (каб. № 35, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

10 Малєєва Олена Вікторівна (зал № 3, корпус "А")

Федунишин Марія Мирославівна (каб. № 23, 2-й поверх, корпус "А")

(0342) 55-94-88

11

Кобецька Світлана Миколаївна (зал № 16, корпус "А")

Доцяк Оксана Михайлівна (каб. № 43, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

12

Кавлак Інесса Павлівна (зал № 27, корпус "Б")

Кузишин Уляна Богданівна (каб. № 37, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

13

Скапровська Ірина Михайлівна (зал №15 корпус "А")

Дребот Наталія Дмитрівна (каб. № 37, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

14

Рочняк Олександра Вікторівна (зал №11, корпус "А")

Паньків Людмила Василівна (каб. № 38, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

15

Неверовська Лариса Миронівна (зал №10, корпус "А")

Озарко Лілія Романівна (каб. № 38, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

16

Ткаченко Ірина Вікторівна (зал №21, корпус "А")

Дичковська Ірина Миколаївна (каб. № 28, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

17  

Шунтов Олександр Михайлович (каб. № 36, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

18

Михайлишин Володимир Васильович (зал № 25, корпус "Б")

Лоза Вікторія Василівна (каб. № 25, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

19

Шіляк Марина Анатоліївна (зал № 20, корпус "А")

Каркузаєва Наталія Шотаєвна (каб. № 30, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

20

Грица Юрій Іванович (зал № 14, корпус "А")

Кобацька Христина Ігорівна (каб. № 37, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

21

Деделюк Борис Васильович (зал № 4, корпус "А")

Козло Петро Мирославович (каб. № 29, корпус "Б")

(0342) 55-94-88

22

Стефанів Тетяна Василівна (зал №7, корпус "А")

Григорчук Ірина Володимирівна (каб. № 30, корпус )"Б"

(0342) 55-94-88

Приміщення Господарського суду Івано-Франківської області складається з адміністративної будівлі (корпусу) "А", адміністративної будівлі (корпусу) "Б", які територіально розміщені за однією адресою (вул. Шевченка, 16, м. Івано-Франківськ, 76018).
Вхід до адміністративної будівлі (корпусу) "Б" здійснюється через адміністративну будівлю (корпус) "А".