flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суд стягнув із франківського забудовника Мельника понад мільйон гривень заборгованості

13 червня 2022, 13:53

Господарський суд Івано-Франківської області задовольнив позов ТДВ “Івано-Франківськзалізобетон” до ТОВ “Смарагдові вежі” про стягнення 1,04 млн грн заборгованості за відвантажену продукцію.

“Івано-Франківськзалізобетон” поставив ТОВ “Смарагдові вежі” товар, за який отримав часткову оплату, внаслідок чого виникла заборгованість в сумі 1 044 576 грн. Заборгованість зафіксована Актом звірки взаєморозрахунків, який підписаний обома сторонами та скріплений печатками товариств, йдеться у повідомленні пресслужби Господарського суду.

Суд зазначає, що відповідач не надав доказів належного виконання своїх зобов’язань, доводи позивача не спростував.

Житловий комплекс “Смарагдові Вежі” – інфраструктурний проєкт “M Group Development”, розташований в мікрорайоні Пасічна, на розі вулиць Галицька – Тролейбусна. Будівництво на майданчику не ведеться вже кілька років.

ТОВ “Смарагдові вежі” належить забудовнику Івану Мельнику та його дружині Оксані.

Як писав КУРС, у лютому 2022 року понад пів мільйона гривень боргу з ТОВ “Будівельна компанія Мельник” стягнув “Спецзалізобетон”

Раніше суд зобов’язав три фірми забудовника Мельника виплатити майже 3 млн грн боргу постачальнику металу.

Перед тим суд стягнув з будівельної компанії “Мельник”, яка також належить Мельнику, понад 30 мільйонів гривень.

У жовтні 2021 р. компанія забудовника Івана Мельника “М Груп Девелопмент” повідомила, що роботи на деяких майданчиках були призупинені начебто через рейдерську атаку. У чому полягає “рейдерська атака” і хто її ініціював, в “М Груп Девелопмент” так і не пояснили.

https://kurs.if.ua/society/sud-styagnuv-iz-frankivskogo-zabudovnyka-melnyka-ponad-miljon-gryven-zaborgovanosti/?fbclid=IwAR08sDvkPqDSY2tb-3oHyGdVnGzmAuyydk_l-1qVWaBrphCS8pMu1JCvFRA