flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Звіт про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника N2 від 14.05.14

  

ЗВІТ
про результати проведення процедури закупівлі
в одного учасника
N 2 від 14.05.14
 
1. Замовник:
1.1. Найменування : Господарський суд Івано-Франківської області .
1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ : 03499939
1.3. Місцезнаходження : Україна, м.Івано-Франківськ , вул.Шевченка,16, 76018 .
1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail):
Неверовська Лариса Миронівна, голова комітету з конкурсних торгів господарського суду Івано-Франківської області,Україна, м.Івано-Франківськ, вул.Шевченка,16 ,76018, тел.(0342) 55-94-88, e-mail: inbox@if.arbitr.gov.ua .
1.5. Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ) : Державна судова адміністрація України , 26255795 .
2. Джерело фінансування закупівлі : Кошти Державного бюджету України.
3. Предмет закупівлі:
3.1. Найменування : 06.20.1- газ природний, скраплений або в газоподібному стані (газ природний)
3.2. Кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг : 29357 куб. м
3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг.:Україна, м.Івано-Франківськ, вул.Шевченка,16 , 76018 .
3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг : до 31.12.2014 року
4. Інформація щодо інформування про застосування процедури закупівлі в одного учасника:
4.1. Адреса веб-порталу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, на якому розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника: www.tender.me.gov.ua.
4.2. Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника (у разі наявності) : http://www.court.gov.ua
4.3. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщеної на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України : №096648, “ВДЗ” №28 (874) від 07.04.14.
4.4. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
4.5. Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника, розміщеного на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України :№096648/1 , “ВДЗ” №28 (874) від 07.04.14.
4.6. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель : 106198, ВДЗ №30 (876) від 14.04.2014
4.7. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщена на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: 121020, ВДЗ №40 (886) від 19.05.2014
4.8. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України .
5. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі : 17.03.14.
6. Інформація щодо проведення переговорів (дата, час, місце) : 21.03.14 о 11:00в приміщенні господарського суду Івано-Франківської області за адресою:м.Івано-Франківськ, вул.Шевченка, 16, кабінет №20.
7. Кінцева ціна, погоджена в результаті переговорів (з ПДВ) : 99997грн.93коп.(дев”яносто дев”ять тисяч дев”ятсот дев”яносто сім гривень дев”яносто три копійки)
8. Інформація про учасника, з яким укладено договір про закупівлю:
8.1. Найменування/прізвище, ім'я, по батькові : Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації “Івано-Франківськгаз”
8.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків : 03361046
8.3. Місцезнаходження, телефон, телефакс : 76010 м.Івано-Франківськ, вул.Ленкавського,20 , тел. (0342) 50-16-35
9. Дата укладення договору про закупівлю та сума, визначена в договорі про закупівлю : 06.05.14, 99997грн.93коп.(дев”яносто дев”ять тисяч дев”ятсот дев”яносто сім гривень дев”яносто три копійки)
10. Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару) : 3406,272грн. за 1000 куб. м
11. Дата та причина прийняття рішення про відміну процедури закупівлі в одного учасника (якщо таке мало місце).
12. Зведена інформація замовника про наявність та відповідність установленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України "Про здійснення державних закупівель" : пропозиціяПублічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Івано-Франківськгаз” відповідає всім кваліфікаційним вимогам .
13. Інша інформація.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  “Про  забезпечення   споживачів природним газом” від 27.12.01 № 1729,  реалізація природного газу  для задоволення потреб  установ і організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів здійснюється суб’єктами  господарювання , що мають ліцензію на постачання природного газу за регульованим тарифом, за цінами, встановленими  Національною комісією  регулювання  електроенергетики.
Потреба в природному газі  установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів,  задовольняється  виключно з ресурсів  Національної акціонерної компанії  “Нафтогаз України”безпосередньо через її дочірню компанію “Газ України” або суб’єкти господарювання, що здійснюють постачання природного газу за регульованим тарифом, та виключно за цінами, встановленими Національною комісією регулювання електроенергетики України.
Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації “Івано-Франківськгаз”має ліцензію на постачання природного газу за регульованим тарифом та забезпечує природним газом населення та установи і організації, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів на встановленій території ліцензованої діяльності.
За відсутності альтернативного постачальника можливості постачання та транспортування природного газу у інший спосіб до господарського суду Івано-Франківської області немає, так як постачальник ( Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації “Івано-Франківськгаз” ) займає монопольне (домінуюче) становище на ринку постачання та транспортування природного газу розподільчими газопроводами в межах газових мереж, розміщених в територіальних межах території Івано-Франківської області (окрім міста Тисмениці та частини Тисменицького району), із часткою 100 відсотків .
На підставі вищевикладеного, оскільки продаж природного газу може бути запропоновано лише Публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації “Івано-Франківськгаз”,згідно з пунктом 2 частини 2 статті 39 Закону України “Про здійснення державних закупівель” , для закупівлі зазначених товарів може бути застосована процедура закупівлі в одного учасника .
14. Склад комітету конкурсних торгів :
Голова ККТ, заступник голови господарського суду Івано-Франківської області Неверовська Л.М.
Заступник голови ККТ , заступник голови господарського суду Івано-Франківської області Кобрин О.М.
Члени ККТ -
заступник керівника апарату суду Філімонов О.П. ,
начальник відділу фінансового та кадрового забезпечення Кашуба М.Б.
Секретар ККТ - помічник судді Легінь О.В.
 
 
 
Голова ККТ господарського суду
Івано-Франківської області Неверовська Л.М.
 

 

Секретар ККТ Легінь О.В.