flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги ПАТ ” Дельта Банк”,ТОВ “КФ-Спецбуд” та Відділ примусового виконання рішень Управління ДВС Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

Господарський суд Івано-Франківської області в складі судді П.Я. Матуляк повідомляє Публічне акціонерне товариство ” Дельта Банк”,Товариство з обмеженою відповідальністю “КФ-Спецбуд” та Відділ примусового виконання рішень Управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області про те, що розгляд справи № 909/949/18 по суті відкладено на 07.02.19 о 10:30 год.

Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Івано-Франківської області (м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка 16,корпус 1, зал судових засідань № 13)

Відповідно до ч.1 ст 202 ГПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі :

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі “Судова влада України”, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі: http://court.gov.ua/fair/sud5010/

Веб-адреса Єдиного державного реєстру судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/

Веб-адреса Господарського суду Івано-Франківської області: http://if.arbitr.gov.ua/sud5010/

e-mail суду: inbox@if.arbitr.gov.ua. Інформація за тел.: (0342) 55-94-88