flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Фізичної особи-підприємця Бенька Андрія Павловича( по справі № 909/1020/18)

Господарський суд Івано-Франківської області в складі судді П.Я. Матуляк повідомляє відповідача Бенька Андрія Павловича, про те, що справа № 909/1020/18 здійснюється за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін та призначена до розгляду по суті на 10.01.19 о 10:45 год.

Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Івано-Франківської області (м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка 16,корпус 1, зал судових засідань № 13).

Відповідачу:
- у разі наявності заперечень проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження подати суду заяву із обґрунтуванням своїх заперечень протягом п'яти днів з дня вручення даної ухвали. У разі неподання відповідачем у встановлений строк обґрунтованих заперечень щодо розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження, він має право ініціювати перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження лише у випадку, якщо доведе, що пропустив строк з поважних причин.


Відповідно до ч.1 ст 202 ГПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі :

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі “Судова влада України”, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі: http://court.gov.ua/fair/sud5010/ 

Веб-адреса Єдиного державного реєстру судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/ 

Веб-адреса Господарського суду Івано-Франківської області: http://if.arbitr.gov.ua/sud5010/ 

e-mail суду: inbox@if.arbitr.gov.ua. Інформація за тел.: (0342) 55-94-88