flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Борис Тетяни Петрівни, Козакевича Юрія Едуардовича, Литвинця Романа Богдановича як відповідачів (справа № 909/676/18).

Господарський суд Івано-Франківської області в складі судді Ткаченко І. В. в порядку статей 120-121 Господарського процесуального кодексу України повідомляє Борис Тетяну Петрівну, Козакевича Юрія Едуардовича, Литвинця Романа Богдановича як відповідачів, про те, що в судовому засіданні 26 листопада 2018 р. оголошено перерву до 07 грудня 2018 р.,11:00 год.

Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Івано-Франківської області (м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 16, корпус 1, зал судових засідань № 9).

Відповідно до ч. 1 ст. 202 ГПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

Учасники справи можуть отримувати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud5010/  та на веб-сторінці Єдиного державного реєстру судових рішень за веб-адресою http://reyestr.court.gov.ua/.Суддя І. В. Ткаченко