flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги Борис Тетяні Петрівні, Козакевичу Юрію Едуардовичу, Литвинцю Роману Богдановичу як відповідачам (справа № 909/676/18)

 

Господарський суд Івано-Франківської області в складі судді Ткаченко І. В. в порядку статей 120-121 Господарського процесуального кодексу України повідомляє Борис Тетяну Петрівну, Козакевича Юрія Едуардовича, Литвинця Романа Богдановича як відповідачів, про те, що суд закрив підготовче провадження та призначив розгляд справи по суті на 26 листопада 2018 р. на 11:00 год.

Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Івано-Франківської області (м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 16, корпус 1, зал судових засідань № 9).

Відповідно до ч. 1 ст. 202 ГПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

Учасники справи можуть отримувати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud5010/ та на веб-сторінці Єдиного державного реєстру судових рішень за веб-адресою http://reyestr.court.gov.ua/.Суддя І. В. Ткаченко