flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Порядок подання, приймання звернень громадян

Звернення можуть подаватись в усній, письмовій, електронній формах на вибір заявника:

 

- електронною поштою на адресу: inbox@if.arbitr.gov.ua    >>>Форма електронного звернення;

- поштою на адресу: вул. Грушевського, 32, м. Івано-Франківськ, 76018;

- безпосередньо передати в канцелярію суду (вул. Грушевського, 32, м. Івано-Франківськ, 76018, перший поверх >>>Розклад роботи суду;

під час особистого прийому громадян керівництвом суду (вул. Грушевського, 32, м. Івано-Франківськ, 76018)   >>> Графік прийому громадян.

 Записатись на прийом до керівництва суду можна за тел.: +380342783540

 

Для подання звернень можна скористатись розміщеними нижче формами:

Суд звертає увагу громадян, що користуються електронною формою звернення, на наступне.

Право на листування з судами електронною поштою забезпечено Законом України «Про доступ до публічної інформації» та Законом України «Про звернення громадян» виключно в частині звернення із запитами на отримання публічної інформації та зверненнями (пропозиціями, заявами, скаргами), на які не поширюється дія процесуального законодавства України.

Будь-які звернення (заяви, клопотання) по конкретних судових справах, які надіслані до суду шляхом заповнення електронної форми звернення громадян, не є підставою для розгляду відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Водночас звертаємо увагу, що електронна форма звернення громадян не передбачає можливості визнання належно оформленим електронного звернення до суду в порядку діючого процесуального законодавства України та за цією формою не надає особі права на процесуальний розгляд даного звернення.

>>> Форма електронного звернення громадян

 

ЗРАЗОК ЗВЕРНЕННЯ (формат DOC)

ЗРАЗОК ЗВЕРНЕННЯ (формат PDF)

 

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 

Органи державної влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об'єднання громадян, посадові особи розглядають звернення громадян, не стягуючи плати.