flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ознайомлення з матеріалами судових справ

Відповідно до ст.42 Господарського процесуального кодексу України сторони мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії. Щоб ознайомитись з матеріалами справи, сторона по справі, повноважний представник учасника судового процесу подає до відділу документального забезпечення (канцелярі) суду письмову заяву (клопотання) (тел. 0342 55-94-88).

Адреса суду

Графік роботи суду, структурних підрозділів суду

 
Справа надається для ознайомлення:
1) особі, яка є (була) учасником судового процесу у справі, або його представнику;
2) особі, яка не є (не була) учасником судового процесу у справі, якщо судове рішення безпосередньо стосується її прав, свобод, інтересів чи обов'язків (відповідно до Закону України "Про доступ до судових рішень");
3) посадовій особі, якій надано це право відповідно до законодавства.
 
Справа для ознайомлення зазначеним особам видається за їх письмовою заявою на підставі резолюції судді, у провадженні якого перебуває справа, а у разі його відсутності – за резолюцією заступника голови суду, голови суду. 
 
Справа видається для ознайомлення після перевірки документів, що посвідчують особу та її повноваження відповідно до чинного законодавства. 
 
Ознайомлення зі справою здійснюється в службовому приміщенні, в присутності працівника суду, який безпосередньо отримує справу і несе відповідальність за її збереження.
 

 З метою виконання вимог законів України “Про доступ до публічної інформації”, “Про звернення громадян”, “Про доступ до судових рішень”, ГПК України, в суді  облаштовано хол другого поверху приміщення ДЛЯ СТОРІН, ВІДВІДУВАЧІВ СУДУ, зал № 1 (2-й поверх). 

 

Хол, зал облаштовано  столами, стільцями, комп'ютерною технікою з доступом до нормативно-правових актів України та пристосовано для ознайомлення з матеріалами справи, отримання копій документів, судових рішень, підготовку учасників процесу до судових засідань (написання заяв, клопотань тощо).