flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Чужих дітей не буває…

23 грудня 2011, 14:58

                                                               ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ...

 

 Ось уже більше 20-ти років працівники господарського суду Івано-Франківської області, напередодні Дня Святого Миколая та Великодних свят, відвідують Надвірнянський обласний будинок дитини,  в якому виховуються сорок дітей  віком від народження до трьох років. Ми їх дуже любимо, веселі вони чи сумні, чемні вони чи нечемні, вони нам дуже близькі, адже чужих дітей не буває усі вони - наші.

Із року в рік ми дуже приємно вражені турботою працівників Будинку дитини, які віддають материнську ласку, любов, терпіння, теплоту і затишок цим маленьким мешканцям, яким так не вистачає батьківської опіки.
Щиро вдячні керівнику цього закладу Галині Петрівні Кузнєцові. Чистота в приміщенні, святкові зали, затишні спальні, охайні столові, завжди чисто одягнуті діти, які вчасно та смачно нагодовані та  які з радістю, піснями, віршами, танцями чекають на нас - гостей.
Цього року господарським судом до Дня Святого Миколая  було придбано для Будинку дитини: медичні засоби, засоби гігієни, порохотяги, фарба для поточного ремонту літніх майданчиків, вікон та дверей, взуття, колготи, дитячий стіл з кріселками, санчата, різноманітні солодощі, іграшки, подарунки та продукти харчування.
Господарському суду приємно отримувати кожного року радісну звістку про те, що багато дітей-сиріт знаходять нові родини та люблячих батьків. Відтак, кількість дітей, обділених батьківським піклуванням стає менше.
Щоб дарувати дітям не тільки матеріальні блага, але й такі потрібні їм увагу і тепло, господарський суд Івано-Франківської області і надалі буде здійснювати опіку над дітьми, що виховуються в Надвірнянському обласному будинку дитини.
 Добро творити може кожен, але щоб творити в силу добра, треба розпочати творити самому!