flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відомості про механізм та процедури за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації

 

Конституцією України усім надано право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Питання практичної реалізації права вносити в органи державної влади пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів регулюється Законом України “Про звернення громадян”.

Закон України “Про звернення громадян" забезпечує можливості для участі в управлінні державними і громадськими справами, для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

Пропозиція (зауваження) - звернення громадян, де висловлюються порада, рекомендація щодо діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, посадових осіб, а також висловлюються думки щодо врегулювання суспільних відносин та умов життя громадян, вдосконалення правової основи державного і громадського життя, соціально-культурної та інших сфер діяльності держави і суспільства.

 

Пропозиції можуть подаватись в усній, письмовій, електронній формах на вибір заявника:

 

- електронною поштою на адресу: inbox@if.arbitr.gov.ua,

- поштою на адресу суду: вул. Шевченка, 16, м. Івано-Франківськ, 76018;

- безпосередньо передати в канцелярію суду (вул. Шевченка, 16, м. Івано-Франківськ, 76018, 1-й поверх, каб. № 1 корпус "А")

>>>Розклад роботи суду;

- за телефонами: тел./факс 0342 55-94-88 (канцелярія), 0342 55-31-36 (“гаряча лінія”), 0342 53-37-62 (приймальня голови, заступника голови суду);

- під час особистого прийому громадян керівництвом суду (вул. Шевченка, 16, м. Івано-Франківськ, 76018)

Графік прийому громадян

 

Записатись на прийом до керівництва суду можна за телефонами:

- 0342 55-31-36 (“гаряча лінія”);

- 0342 53-37-62 (приймальня голови, заступника голови суду);

- або безпосередньо в приймальні голови суду (вул. Шевченка, 16, м. Івано-Франківськ, 76018, каб. № 20, 2-й поверх, корпус "А").

 

Оцінити роботу суду, залишити пропозиції щодо покращення організації роботи суду Ви можете в електронній формі, перейшовши за посиланням:

>>>ОЦІНИТИ ОРГАНІЗАЦІЮ РОБОТИ СУДУ, ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ПОКРАЩЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ СУДУ

 

Для подання пропозицій можна скористатись розміщеними нижче формами:

 

>>> Форма електронної пропозиції

ЗРАЗОК ПРОПОЗИЦІЇ (формат DOC)

ЗРАЗОК ПРОПОЗИЦІЇ (формат PDF)