flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Посадові обов'язки, оплата праці, вимоги, строковість призначення на посаду

Конкурс на зайняття вакантних посад державної служби в суді здійснюється на підставі оприлюдненого оголошення, наказу (розпорядження) керівника державної служби, яким затверджуються умови проведення конкурсу.

Рішення про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника апарату апеляційного, місцевого суду та їх заступників приймає суб’єкт призначення.

Посадові обов'язки, умови оплати праці, вимоги до професійної компетентності, строковість призначення на посаду залежать від категорії, найменування посади та зазначаються окремо в кожному оголошенні (умовах) про проведення конкурсу.

Так, в оприлюдненому оголошенні про проведення конкурсу зазначаються:


1) найменування і місцезнаходження державного органу;
2) назва посади;
3) посадові обов’язки;
4) умови оплати праці;
5) вимоги до професійної компетентності кандидата на посаду;
6) інформація щодо строковості чи безстроковості призначення на посаду;
7) вичерпний перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання;
8) дата і місце проведення конкурсу;
9) прізвище, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу.

Оплата праці працівників судів регулюється Законом України "Про державну службу”, постановами Кабінету Міністрів України тощо.

Оголошення та умови проведення конкурсу в обов'язковому порядку оприлюднюються на офіційниому сайті Національного агентства України з питань державної служби та сайті суду в розділі “Оголошення (умови) та результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби”.

Місце проведення конкурсу: вул. Грушевського, 32, м. Івано-Франківськ, 76018. Дата, час, номер кабінету зазначаються окремо в кожному оголошенні (умовах) про проведення конкурсу.


З детальними умовами проведення конкурсу Ви можете ознайомитись в розділі “Оголошення (умови) та результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби”.

 

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати за тел. +380342783539

На допомогу кандидатам:

З нормативно-правовими актами, які регулюють проведення конкурсу можна ознайомитись, перейшовши за цим ПОСИЛАННЯМ.

Із зразками заяв, документів, необхідних для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад державної служби можна ознайомитись, перейшовши за цим ПОСИЛАННЯМ.